Finance

Pokladní popis práce

popis pozice: Pokladník

Základní funkce: Pokladní pozice odpovídá za bezchybné operace pokladny, zpracování plateb a interakce se zákazníky.

Hlavní odpovědnosti:

  1. Přesně a efektivně obsluhujte registrační pokladny

  2. Provozujte zařízení pro snímání čárových kódů

  3. Zajistěte, aby v zásuvce na peníze byl dostatek peněz

  4. Udržujte správný zůstatek hotovosti u pokladen

  5. Podle potřeby požádejte o formu identifikace

  6. Třídit, počítat a zabalit mince a měnu

  7. Zpracovávejte platby v hotovosti, šeky, kreditní karty a debetní karty

  8. Ověření šeků

  9. V případě potřeby proveďte změnu, když jsou šeky proplaceny

  10. Zpracujte vrácení a výměny

  11. Uvědomte si všechny propagační akce a reklamy, které ovlivňují ceny produktů

  12. Zpracujte všechny předložené kupóny

  13. Udržujte čistou pokladnu

  14. Sdělte zákazníkům zásady a postupy společnosti

  15. Taška zakoupené položky

  16. Dárkové balení nákupů zákazníků podle požadavku

  17. Odpovězte na otázky zákazníků

Požadované kvalifikace: Obecná administrativní zkušenost. Musí být zaměřen na detail a musí mít vynikající schopnosti interakce se zákazníkem. Musí být schopen stát po delší dobu.

Dohlíží: Žádný

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found