Finance

Popis práce účetní

popis pozice: Účetní

Základní funkce: Pozice účetního vytváří finanční transakce a z těchto informací generuje zprávy. Vytváření finančních transakcí zahrnuje zaúčtování informací do účetních deníků nebo účetního softwaru z takových zdrojových dokumentů, jako jsou faktury zákazníkům, pokladní doklady a dodavatelské faktury. Účetní také sladí účty, aby zajistila jejich přesnost.

Hlavní odpovědnosti:

  1. Nakupujte spotřební materiál a vybavení podle povolení vedení

  2. Monitorujte úrovně kancelářských dodávek a podle potřeby doobjednávejte

  3. Označte a sledujte dlouhodobá aktiva

  4. Plaťte dodavatelské faktury včas

  5. Vezměte všechny přiměřené slevy na dodavatelských fakturách

  6. Zaplaťte jakýkoli dluh splatný k zaplacení

  7. Monitorujte úrovně dluhu a dodržování dluhových smluv

  8. Vystavujte faktury zákazníkům

  9. Vybírejte daně z obratu od zákazníků a poukazujte je vládě

  10. Zajistěte okamžité inkaso pohledávek

  11. Zaznamenávejte hotovostní příjmy a provádějte bankovní vklady

  12. Proveďte měsíční odsouhlasení každého bankovního účtu

  13. Pravidelně provádějte odsouhlasení všech účtů, abyste zajistili jejich přesnost

  14. Udržujte fond drobných peněz

  15. Vydávání finančních výkazů

  16. Poskytněte informace externímu účetní, který vytváří finanční výkazy společnosti

  17. Shromážděte informace pro externí auditory pro roční audit

  18. Vypočítejte a vydejte finanční analýzu finančních výkazů

  19. Udržujte řádný systém evidence účetnictví

  20. Udržujte účtovou osnovu

  21. Udržujte roční rozpočet

  22. Vypočítejte odchylky od rozpočtu a reportujte významné problémy managementu

  23. Dodržujte místní, státní a federální vládní požadavky na podávání zpráv

  24. Zpracovávejte výplaty včas

  25. Podle potřeby poskytněte administrativní a administrativní podporu vedení

  26. Řiďte se účetními zásadami a postupy

Požadované kvalifikace: Kandidát na účetního by měl mít přidružený titul v oboru účetnictví nebo obchodní administrativy nebo ekvivalentní obchodní zkušenosti, stejně jako znalost účetnictví a obecně uznávaných účetních zásad. Přednost budou mít uchazeči, kteří mají pracovní znalosti o _____ účetního softwarového balíčku. Měl by být velmi podrobně orientovaný.

Dohlíží: Žádný

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found