Finance

Popis práce účetního projektu

popis pozice: Projektový účetní

Základní funkce: Pozice účetního projektu odpovídá za monitorování postupu projektů, vyšetřování odchylek, schvalování výdajů a zajišťování vystavování účtů projektů zákazníkům a inkasování plateb.

Hlavní odpovědnosti:

  1. Vytvářejte účty projektů v účetním systému

  2. Udržujte záznamy související s projektem, včetně smluv a změnových příkazů

  3. Autorizujte přístup k projektovým účtům

  4. Povolte převod výdajů do az účtů souvisejících s projektem

  5. Zkontrolovat a schválit dodavatelské faktury související s projektem

  6. Zkontrolovat a schválit pracovní výkazy pro práce související s projektem

  7. Zkontrolujte a schválte režijní poplatky, které mají být použity na projekt

  8. Zkontrolujte součty účtů související s aktivy a výdaji projektu

  9. Prozkoumejte odchylky projektu a odešlete zprávy o odchylkách vedení

  10. Poraďte se se zaměstnanci pohledávek ohledně nezaplacených smluvních faktur

  11. Zpráva o ziskovosti projektu managementu

  12. Podávejte zprávy vedení o všech příležitostech pro další fakturaci

  13. Podejte zprávu vedení ohledně zbývajícího financování dostupného pro projekty

  14. Vytvořte nebo schválte všechny fakturace související s projekty zákazníkům

  15. Prozkoumejte všechny výdaje projektu, které nejsou účtovány zákazníkům

  16. Reagujte na žádosti zákazníků o další podrobnosti

  17. Schválit odpis veškerých faktur souvisejících s projektem, které nelze účtovat zákazníkům ani je od nich vybírat

  18. Po dokončení projektu uzavřete účty projektu

  19. Vytvářejte a předkládejte vládní zprávy a daňová přiznání související s projekty

  20. Podle potřeby sestavte informace pro interní a externí auditory

Požadované kvalifikace: Bakalářský titul v oboru podnikání nebo inženýrství, s podrobnými znalostmi o projektových smlouvách a dokumentech změnových objednávek. Musí mít vynikající komunikační a psací schopnosti a alespoň tříleté zkušenosti s projektovým účetnictvím.

Dohlíží: Žádný

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found